اخبار و رویدادها

گامی مثبت برای ارتقای گردشگری و حمل نقل کشور
ADMIN

گامی مثبت برای ارتقای گردشگری و حمل نقل کشور


عصر ایران - گامی مثبت برای ارتقای گردشگری و حمل نقل کشور
صنعت گردشگری یکی از بهترین راه کارهای ایجاد اشتغال و ارتقای مبادلات تجاری است و حمل و نقل نیز با ارتقای تبادل گردشگران تجاری به انتفاع می رسد.

مدیرعامل هولدینگ گردشگری مارکوپولو گفت: نشست مشترک گردشگری و حمل و نقل ایران و ترکیه گامی مثبت در ارتقای گردشگری و حمل و نقل کشور است.

دکتر انصاری تصریح کرد: باتوجه به مناسبات فرهنگی و اقلیمی و دینی دو کشور، این برنامه ها در تبادل گردشگر و سرمایه گذاری‌های مشترک دارای اهمیت است.

وی افزود: صنعت گردشگری یکی از بهترین راه کارهای ایجاد اشتغال و ارتقای مبادلات تجاری است و حمل و نقل نیز با ارتقای تبادل گردشگران تجاری به انتفاع می رسد.

انصاری گفت: هولدینگ مارکوپولو ضمن مشارکت در این برنامه قصد دارد بازارهای جدید را شناسائی نموده و گامهای مثبتی را در توسعه گردشگری بردارد.

برگزار کننده این برنامه نیز در پی حضور و مشارکت هولدینگ مارکوپولو اعلام کرد : از همکاری این هولدینگ قدر دانی نموده و منبعد عقلامندان می توانند با شرایط مخصوص در برنامه حضور بهم رسانند.

گفتنی است: نشست مشترک صاحبان مشاغل گردشگری و حمل و نقل ایران و ترکیه طی 18 و 19 مهرماه در هتل هما تهران برگزار می شود.

علاقه‌مندان به حضور در برنامه می‌توانند با تلفن‌ها و آدرس دبیرخانه مرکزی و یا دبیرخانه استانبول تماس حاصل کنند.  تلفن:6- 66028234 
منبع خبر : عصر ایران

مطلب قبلی نشست گردشگری و حمل و نقل ایران و ترکیه برگزار می شود
مطلب بعدی وزیران دفاع ایران و ترکیه در آنکارا دیدار کردند
Print
1038 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید