اخبار و رویدادها

هفته فرهنگی استانبول در ایران برگزار می شود
ADMIN

هفته فرهنگی استانبول در ایران برگزار می شود

مدیر شرکت توسعه گردشگری آراد و مسئول دفتر بازاریابی ایران و ترکیه:

به گزارش خبرنگار مهر، کیهان مهر ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت:  در جلسه پیش از ظهر ۸ مهر ۹۸ با معاونت محترم توریسم شهرداری استانبول برای برگزاری هفته های فرهنگی استانبول در ایران و هفته های فرهنگی شهرهای کشورمان  در شهر استانبول توافقات کلی صورت یافت .

مدیر شرکت توسعه گردشگری آراد و مسئول دفتر بازاریابی ایران و ترکیه اضافه کرد: در همین جلسه پکیج های مسافرتی گردشگران ترکیه به جمهوری اسلامی ایران  توسط معاونت تورسیم شهرداری استانبول رونمایی شد.

وی گفت: در جلسه پیش از ظهر ۸ مهر ۹۸ با معاونت توریسم شهرداری استانبول برای برگزاری هفته های فرهنگی استانبول در ایران و هفته های فرهنگی شهرهای کشورمان  در شهر استانبول توافقات کلی صورت یافت .

کیهان مهر در پایان از حمایتهای وزارت امور خارجه و معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و استقبال گرم معاونت توریسم شهرداری استانبول قدردانی نمود .

بر اساس این گزارش، اِمره دون دار، معاونت توریسم شهرداری استانبول نیز ضمن ابراز خرسندی از این  جلسه بر افزایش همکاری های فرهنگی  و توریسم  دو طرف تاکید داشته و اضافه کرد: که این معاونت بر اساس سیاست های آقای اَکَرَم امام  اوقلو، شهردار استانبول  تاسیس شده و مهم ترین هدف این معاونت معرفی فرهنگی استانبول به کشورهای  مختلف با الویت  کشورهای همسایه است.


مطلب قبلی وزیران دفاع ایران و ترکیه در آنکارا دیدار کردند
مطلب بعدی کنفرانس “تجارت از منظر اسلام” در ایران و ترکیه برگزار می شود
Print
314 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید