اخبار و رویدادها

کنفرانس “تجارت از منظر اسلام” در ایران و ترکیه برگزار می شود
ADMIN

کنفرانس “تجارت از منظر اسلام” در ایران و ترکیه برگزار می شود

 

مسئول دفتر بازاریابی ایران – ترکیه گفت: کنفرانس تجارت از منظر اسلام در کشورهای ایران و ترکیه، با همکاری دفتر بازاریابی و بنیاد یاد شده صورت می گیرد.

داریوش کیهان مهر مسئول دفتر بازاریابی ایران – ترکیه اظهار کرد: طی تماس تلفنی ۱۸ مهر با آقای فرمانی آلتون رییس بنیاد جهانی اهل بیت سلام الله علیه در کشور ترکیه‌،  از  ایشان  دعوت شد تا به ایران سفر کنند.

کیهان مهر افزود: آقای فرمانی آلتون  با استقبال از این دعوت یادآور شدند که قبلا به ایران و البته مشهد مقدس سفر داشته اند .

کیهان مهر  تصریح کرد:  این تماس  تلفنی  همزمان با جلسه حضوری نمایندگان ایشان  در محل بنیاد اهل بیت علیه السلام در شهر استانبول صورت یافت  و  توافقات کلی برای برگزاری (کنفرانس تجارت از منظر  اسلام) در کشورهای ایران و ترکیه،  با همکاری دفتر بازاریابی و  بنیاد یاد شده صورت گرفته است.

مسئول دفتر بازاریابی ایران – ترکیه گفت: برگزاری با کیفیت و نتیجه بخش این برنامه ها برای دو  کشور  ،  مستلزم همکاری مسئولین  ذیربط می باشد .

گفتنی است بنیاد جهانی اهل بیت به ریاست فرمانی آلتون  در کشور ترکیه با حدود ۲۵ میلیون عضو یکی از  تشکلهای پرجمعیت اسلامی در این کشور می باشد./برنا

وب سایت: بنیاد جهانی اهل بیت 

مطلب قبلی هفته فرهنگی استانبول در ایران برگزار می شود
مطلب بعدی یک استاد بازنشسته دانشگاه ترکیه، مدیر ارشد امور دفتربازاریابی ایران ترکیه در ترکیه شد
Print
369 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید